CHIMNEY C…. ONE!

Chimney Cones to młodszy brat naszego kultowego Chimney Cake’a. Jego podstawowym składnikiem jest nasz oryginalny, cynamonowy, świeżo wypiekany rożek. Wewnątrz znajdują się kremy i nasze dodatki oraz tzw topping czyli wykończenie u góry. Chimney Cone jest sezonowym produktem, dostępnym tylko w wybranych miesiącach.

 

SUMMER CHIMNEY CONES

Wiosenn-letnia wersja Chimney Cone’ów czyli Summer Chimney Cones to kompozycja naszych cynamonowych rożków, unikalanych dodatków oraz lekko śmietankowych, kremowych lodów. Występują w kilku wersjach np. Nutella Berry, White Chocolate Coconut czy Peanut Butter. Możesz spotkać również wersje limitowane, które pojawiają się tylko na kilka tygodni. Zamówisz je u nas od Marca do końca Października.

 

WINTER CHIMNEY CONES

Winter Chimney Cone to godny zastępna wersji Summer. Składa się na niego cynamonowy, świeżowypiekany rożek i wyselekcjonowane dodatki takie jak gorące owoce czy masy kremowe. To wszystko uzupełnia śmietanka naszej receptury. Znajdziesz tu takie wersje jak kulotwy Apple Pie, Gingerbread czy White Chocolate Berry. Zamówisz je u nas od Listopada do Marca.

 

DOCENIONE PRZEZ INSIDER FOOD

Nasze Chimney Cone’s zostały docenione przez serwis Insider Food, a wideo przedstawiajace proces ich przygotowania obejrzało ponad 50 milionów miłośników dobrego jedzenia!

Stay with Chimney Cake Bakery, cuz life is too short to eat bad cakes.